Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Thu Apr 05, 2018 1:33 pm
Latest topics
» This won't end well
Sun Apr 03, 2016 10:07 pm by Samantha Wilson

» Aurora Lightmane
Sun Apr 03, 2016 2:58 pm by Aurora Lightmane

» Samantha Wilson
Sun Apr 03, 2016 2:04 pm by Samantha Wilson

» Foorumi reeglid
Sun Apr 03, 2016 12:49 pm by Nathaniel Rod

» Tutvustuse ankeet
Sun Apr 03, 2016 11:58 am by Nathaniel Rod

» Rasside kirjeldused
Sat Apr 02, 2016 4:23 pm by Nathaniel Rod

» Lightmane'i lossist
Sat Apr 02, 2016 4:07 pm by Nathaniel Rod


Aurora Lightmane

Go down

Aurora Lightmane

Post by Aurora Lightmane on Sun Apr 03, 2016 2:58 pm

AURORA FAE LIGHTMANE


"Not all those who wander are lost."


Hüüdnimed: Rora, Fae
Vanus: 17
Sünnipäev: 23/01/1999 - Veevalaja
Sugu: Naine
Orientatsioon: Pan
Kes: Lossisviibija

Rass: Sortsi ja haldja hübriid


Iseloom: Üsna meeldiva iseloomuga, enamasti rõõmsameelne, kuid seetõttu on ka kerge märgata hetki, kui ta seda pole. Üritab mitte lähtuda eelarvamustest. Marsib oma taktikepi järgi ja teiste käske võtab pigem soovitustena. Saab hästi läbi inimestega, kes talle meeldivad või mingis mõttes kasu toovad. Oskab vajadusel manipuleerida ja valetada, nagu ka vajadusel enda või oma sõprade eest seista. Ei hõlju kogu aeg peaga pilvedes ega näe maailma läbi roosade prillide, kuid lubab endale siiski omad unistused. Tõeliste sõprade jaoks täiesti isetu - valmis ükskõik mida tegema.
Talle ei meeldi igavus – neidis otsib pidevalt uusi tegevusi, seiklusi, vestluskaaslasi. On hea isik, keda oma plaanidesse kaasata, sest on nõus osalema ka pöörastes ettevõtmistes. Üsna julge tütarlaps, kuid ka parajalt ettevaatlik.

Välimus: Aurora kõige erilisemaks tunnuseks on tema pikad sirged valged juuksed, mis ulatuvad talle peaaegu nabani. Neid kannab neiu sageli patsis, et need talle igale poole ette ei jääks. Lisaks helehallid silmad, mis võivad Fae väljanägemise esialgu veidi külmaks ja kalgiks muuta. Oma haldjast emalt on ta pärinud lisaks juustele ka pika kasvu ning saleda ja nõtke kehaehituse. Vasaku käe nimetissõrme peal arm sellest, kui üks maagiline loom teda sealt näksas.

Ajalugu:
Aurora sündis esimeseks ja ainukeseks lapseks haldjast ema Oliviale ja sortsist isa Roaldile. Nad elasid väikeses majakeses metsa ääres, peamiselt tänu looduslähedasele emale, kuid see oli ka hea inimvaene koht isale ravimtaimede korjamiseks ja Faele loitsude õpetamiseks. Paljud arvavad, et Lightmane’ide suguvõsa on välja surnud, kuid päris nii see siiski pole. Enamus Lightmane’ elas lossis ning sealne viimne põlvkond tõesti ei saanud enam järglasi, kuid mõned Lightmane’id, sealhulgas Aurora vanavanaisa, olid tahtnud maailma avastama minna, lossist lahkunud ning ka järglasi saanud.
Saladused: Need poleks siis enam saladused, või mis...
Perekond: Aurora ema on haldjas, kellelt ta on pärinud oma pikad valged juuksed ja veidi ebamaise välimuse. Tiibu ega lendamisvõimet ta aga kaasa ei saanud. Sortsist isalt päris ta aga sünnipärase ande loitsimisele ja erinevate ravimtaimede tundmisele. Isa käe all on ta oma teadmistevaramut suurendanud, kuid see pole väga suur.
Muu: Kui soovid veel midagi ära mainida.
avatar
Aurora Lightmane

Posts : 4
Join date : 2016-04-03

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum