Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Thu Apr 05, 2018 1:33 pm
Latest topics
» This won't end well
Sun Apr 03, 2016 10:07 pm by Samantha Wilson

» Aurora Lightmane
Sun Apr 03, 2016 2:58 pm by Aurora Lightmane

» Samantha Wilson
Sun Apr 03, 2016 2:04 pm by Samantha Wilson

» Foorumi reeglid
Sun Apr 03, 2016 12:49 pm by Nathaniel Rod

» Tutvustuse ankeet
Sun Apr 03, 2016 11:58 am by Nathaniel Rod

» Rasside kirjeldused
Sat Apr 02, 2016 4:23 pm by Nathaniel Rod

» Lightmane'i lossist
Sat Apr 02, 2016 4:07 pm by Nathaniel Rod


Lightmane'i lossist

Go down

Lightmane'i lossist

Post by Nathaniel Rod on Sat Apr 02, 2016 4:07 pm

Mis on foorumi tegevustik?

Aasta on 2016 ja inimesed on saanud teada üleloomulike olendite olemasolust. Nendega koos elamist kardetakse, mistõttu on pandud kokku hiiglasuured küttidesalgad, kes käivad ringi ja otsivad erinevaid olendeid, keda tappa. Maailm ei ole olendite jaoks enam turvaline, kuid maamunal on siiski veel üks koht, kuhu inimjalg astuda ei saa. Selle koha peal asub Lightmane’i loss, kuhu enamus rasse on saatnud oma nooremad järeltulijad, et neil turvaline oleks.

Ehk siis, Lightmane’is oled sa ühe üleloomuliku rassi esindaja, maksimaalselt 18-aastane. See on vanusepiir, millest vanemaid enam lossi vastu ei võeta. Loomulikult ei saa lossi mahutada kõiki olendeid, nii et esmalt tagatakse nooremate turvalisus.

Võimalik on teha ka nn 'valvureid', kes lossisviibijatel silma peal hoiavad. Nende vanus on 18+. Mõelge neist kui tavainimeste foorumites õpetajatest. Ka neil on keelatud lossisviibijatega romantilised suhted, kuid reeglitest ei peeta alati kinni, eriti üleloomulikus maailmas...
Ka valvurid on üleloomulikud olendid.

Lossi ajalugu


Lightmane'i lossis elas aastasadu tagasi üks vägevamaid sortside suguvõsasid läbi aegade - Lightmane'ide suguvõsa, kelle järgi on koht ka nime saanud. Loss asus üsnagi eralduses, sest Lightmane'id eelistasid privaatsust, kuid nende territooriumile hakkasid tihti ära eksima inimesed. Niisiis ühendasid suguvõsa sortsid jõud ning panid kohale peale loitsud, mis muutsid lossi ja selle territooriumi inimestele nähtamatuks ja kui üldse peaks mõni inimene sinna lähedusse sattuma, sunnib vastav loits teda ümber pöörama. Lightmane'ide suguvõsa suri teadaolevalt välja juba eelmisel sajandil, kuid loitsude mõju pole endiselt maha kulunud ning need püsivad ilmselt veel aastatuhandeid, kui neid mõne aastasaja tagant veidi tugevdada. Nüüd on loss taas avastatud ja leiti, et see oleks ideaalne koht, kus saaksid turvaliselt inimeste eest varjus olla nooremad üleloomulikud olendid.

Mis toimub Lightmane'is sees?

Kindlasti ei saa kõik rassid omavahel läbi, ja et ei tekiks segadust, siis on rasside tutvustuses kirjas ka see, millised on selle rassi suhted teiste rassidega. Võib esineda ka paar erandit, aga need on siis erandid. Suuremas osas pead sa suhtuma teistesse rassidesse nii, nagu sinu rassi kirjelduses öeldud on.

Ühesõnaga, rassidevahelised suhted on erinevad, kuid siiski peavad nad kõik ühes lossis koos eksisteerima. Mõned on vihased, sest peavad oma perekondadest lahus olema. Lisaks saab korraldada kõike muud, mida saaks korraldada tavainimeste foorumis, mille sündmuspaigaks oleks loss ja selle territoorium. Suhted, draamad, valed, peod... Ka see kõik on siin lubatud.

Head mängimist!
avatar
Nathaniel Rod
Admin

Posts : 4
Join date : 2016-04-02

View user profile http://lightmane.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum